Kontakt

Masz pytanie, chcesz wprowadzić Nais w firmie, a może chcesz zostać partnerem?

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

cartoons high fiving with green heart in the background

Nasze adresy

Nais Sp. z o.o.
ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk
KRS 805510
NIP 8133823213

 

Wsparcie Klienta

Agnieszka Komorowska

agnieszka.komorowska@nais.co

Maria Fuks

maria.fuks@nais.co

Sprzedaż

Jędrzej Bolek

jedrzej.bolek@nais.co

Bernadeta Hajduk

bernadeta.hajduk@nais.co

Zarząd

Krzysztof Mikulski

Co-founder i COO

krzysztof.mikulski@nais.co

Iwona Grochowska

Co-founder i CEO

iwona.grochowska@nais.co

Partnerzy

Aleksandra Latoszek

aleksandra.latoszek@nais.co

Aleksandra Pomorska

aleksandra.pomorska@nais.co